Champagne Devaux

1846. aastal  Champagne piirkonna südames Côte des Baris, täpsemalt Bar-sur-Seine’s, asutatud Champagne Devaux kuulub premiumšampanjamajade hulka, olles 12 suurkooperatiivi liites ühtlasi piirkonna suurim istanduste omanik ja marjakasvataja. Collection D on šampanjamaja Devaux eliitšampanjasari, mis on tuntud saanud oma oma vähemalt 5-aastase pärmisettel küpsemisega, Champagne Devaux on ka Côte des Bari üks uuenduslikumaid ja edumeelsemaid tootjaid.

Enamik Pinot Noiri marjadest pärinevat Côte des Bar’ist, Chardonnay aga Côtes des Blanc’st.

Šampanjamajal on kaks erinevat sarja – tavapudelis klassikaline ja nooblima välimusega Collection “D”. Viimasesse kuuluv Vintage on suurepärase hinna ja kvaliteedisuhtega aastakäigušampanja ning üliväikese dosage’iga Ultra D Brut Nature sobib oma kuivuses hästi väga paljude roogadega.

devaux_borne

vignoble_lesriceys_debeauchene hd vendanges bd_debeauchene Manoir_vue_aerienne_Michel_Jolyot Manoir_Devaux_facade_Jolyot foudres_debeauchene_vmd Champagne_France_Devaux_Hotel_Troyes-8-sur-48 Champagne_France_Devaux_Hotel_Troyes-7-sur-48 Champagne_France_Devaux_Hotel_Troyes-10-sur-48 Grande_Reserve_Champagne_Devaux_web Millesime_2004_Champagne_Devaux_web creme_de_cuvee_champagne_devaux_web champagne_devaux_cuvee_d_75cl_ombre_hd champagne_devaux_d_millesime _2006 champagne_devaux_ultra_d_75cl_ombre_hd